15 11. За з робочі зміни майстрині, працюючи з однаковою про- дуктивністю, пошили 150 теплих

бушлатів для воїнів Зброй- них сил України. Скільки бушлатів пошиють ці майстрині за робочий тиждень (5 робочих змін), якщо працюватимуть з такою самою продуктивністю? 16

Ответы на вопрос

Отвечает Маслова Ирина.
1) 150:3=50 (б)-пошили за одну робочу зміну
2)50*5=250(б)-пошили за 5 робочих змін