Відстань між двома містами по річці становить 198 км із цих міст одночасно назустріч один одному

вийшли катер і теплохід теплохід ішов зі швидкістю 24 км год знайдіть швидкість катера якщо відомо що його зустріч теплоходом відбулася через 3 години після виходу

Ответы на вопрос

Отвечает Копанев Алексей.

Щоб знайти відстань, треба швидкість помножити на час, тому:

24 \cdot 3 = 72 (км) — відстань, яку пройшов теплохід перед тим, як зустрітися з катером.

Оскільки відстань між двома містами 198 км, то:

198 - 72 = 126 (км) — відстань, яку пройшов катер перед тим, як зустрітися з теплоходом.

Щоб знайти швидкість, треба відстань поділити на час, тому:

126 : 3 = 42 (км/год.) — швидкість катера.

Відповідь: 42 км/год.