три брати зібрали 88кг полуниць.Старший зібрав у 3 рази більше ніж молодший а середній на 13 кг

більше ніж молодший.Скільки кфлограмів полуниць ЗІБРАЛИ УСІ!не молодший,а усі​

Ответы на вопрос

Отвечает Лис Саша.

Ответ:

3х+х+13+х=88

5х=88-13

5х=75

х=75/5

х=15 кг