Футбол алаңының ауданы 874м²,ені 23м болса, оныңпереметірін табыңыз


Ответы на вопрос

Отвечает Новиков Дмитрий.

Відповідь:

Жауап: футбол алаңының периметрі 61 м2

Покрокове пояснення:

1) 874: 23 = 38 (м2) - ұзындығы

2) 38 + 23 = 61 (м2)