Допоможіть розв'язати це рівняння: -1,4(x-6)=7(4x-1,2) 6 Клас даю 20 баллів


Ответы на вопрос

Отвечает Пешкун Настя.
Ответ:
-1,4(x-6)=7(4x-1,2)
-1,4х + 8,4 = 28х - 8,4
-1,4х - 28х = -8,4 - 8,4
-29,4х = -16,8
х = -16,8 : (-29,4)
х = 168/294 = 4/7

Пошаговое объяснение: