Хлопчик припускає, що зможе покрити квадратну підлогу кахлями, не розрізавши жодної з них. Спочатку

він поклав 56 кахель по краях кімнати. Скільки кахель потрiбно хлопчику, щоб покрити всю підлогу? З поясненням будь ласка​

Ответы на вопрос

Отвечает Камкина Виктория.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Число плиток по одной стороне Х. Тогда плиток по периметру равно х*4-4 (минус 4 угловых,которые мы считаем два раза с каждой смежной стороной)

4х-4=56

4х=56+4

4х=60

х=15 плиток по каждой стороне

всего плиток надо 15*15=225 плиток.