У Вінні 76 діжок з медом, у Пятачка 58. У Вінні на 900 кг меду більше, ніж у Пятачка. У кожній

діжечці однакова кількість меду. Скільки всього кілограмів меду у кожного?

Ответы на вопрос

Отвечает Кайратова Медина.

76 - 58 = 18 - на 18 боченков у Вини больше

900 : 18 = 50 кг меда в 1 боченке

76 * 50 = 3800 кг меда у Винни

58 * 50 = 2900 кг меда у Пяточка