Знайди площу прямокутника, одна зі сторін якого дорівнює 9 см, а інша є меншою від неї на 3 см


Ответы на вопрос

Отвечает Лапин Илья.

1)9-3=6

2)6*9=54 (S)-прямокутника;

Пошаговое объяснение:

це не точно