Допоможіть : 1) Вирази дріб 3,7 у вигляді відсотка 2)Запиши 180% у вигляді десяткового дробу

3)Познач число 50% якого дорівнює 5 4)Визнач, чому дорівнюють 50% від 5 5)Вихнач, чому дорівнює половина суми центральних кутів секторів кругової діагоналі 6)Познач число, 23% якого дорівнюють 345 7)Запиши нескінченний, періодичний дріб 2,(3) у вигляді звичайного.

Ответы на вопрос

Отвечает Корнюшин Костя.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

3,7*100%=370%

180%:100%=1,8

5:50=10

5*50:100=2,5

360:2=180°

345:23*100%=1500

2,33333= 7/3