1) 32т 238 кг - 19т 851 кг = 2) 32грн 15к. * 9= 3)Учень прочитав 60 сторінок, тобто дві треті

книги. Скільки всього сторвнок у книзі? ДОПОМОЖІТЬ БУДЬ ЛАСКА

Ответы на вопрос

Отвечает Гиниятуллина Камиля.

Ответ:

1) =31т 1238кг -19т 851 кг= 12 т 387 кг

2) =3215 к*9= 28935 к=289 грн 35 к

3)2/3 це 60 сторінок

3/3 це х сторінок

2/3х=60*3/3

2х=180

х=90 сторінок в книзі