Задача відстань між бібліотекою і школою 600 м. Зі школи і бібліотеки вийшли назустріч один одному

Олег і його сестра. Олег проходив за хвилину 29 м, а його сестра – 25 м. Яка відстань буде між ними через 5 хвилин? Допоможіть, пж. ​

Ответы на вопрос

Отвечает Андреев Илья.

Ответ:

25+29=54 м/мин скорость сближения
54*5=270м пройдут мальчики за 5 минут
600-270=330м расстояние между ними через 5 минмин

Пошаговое объяснение: