Відстань між бібліотекою і школою 600 м. Зі школи і бібліотеки вийшли назустріч один одному двоє

хлопчиків. Перший проходив за хвилину 25 м, а другий - 29 м. Яка відстань буде між ними через 5 хв?

Ответы на вопрос

Отвечает Штифанов Тимафей.
1)25+29=54(м)-совмесная скорость
2)54х5=270(м)-між ними буде.
Відповидь сам напишеш