Ділянка поля має форму прямокутника зі сторонами 30м.і150м. 35%площі всього поля засіяли пшеницею.

Яка площа частини поля,що займає пшениця.

Ответы на вопрос

Отвечает Агейкина Татьяна.

Ответ:

1575 м2

Пошаговое объяснение:

Спочатку знайдемо всю площу поля, як площу прямокутника за формулою:

S=ab

де

a,b - сторони прямокутника

S=30*150= 4500 м2

Тепер треба знайти 35% від цієї площі, для цього помножимо 4500 на 0.35:

4500*0.35= 1575 м2

Отвечает Федів Антон.

Ответ:

а=30м

b=150м

35%площади-пшеница

Sобщая=?

Sпшеница =?

S=a×b=30×150=4500м²( общая)

4500÷100%×35%=45×35%=1575м² под пшеницу

ответ пшеница занимает 1575м²