Умову проілюструвати на ВІДРІЗКУ! * Першого дня вивезли 45% усього цементу, що був на складі,

другого - 80% залишку, а третього - решту 44т. Скільки всього тонн цементу було на складі?​

Ответы на вопрос

Отвечает Мяус Юля.

Решение.

Пусть всего цемента было х тонн .

1 день вывезли 45%  от всего цемента , то есть 0,45х т .

2 день вывезли  80% от остатка, то есть 0,8*(х-0,45х)=0,8*0,55х=0,44х т

В 3 день вывезли 44 т . На эти 44 т приходится  х-0,45х-0,44х=0,11х .

0,11х=44

х=44:0,11

х=400

Ответ:  на складе было 400 т цемента .