Маса кавуна і дині разом 8 кг ,а маса 3 кавунив і 2 динь разом 22кг. яка маса кавуна і дині окремо?​


Ответы на вопрос

Отвечает Ахвердиева Элина.

Доброго дня.

Відповідь:

маса одного кавуна 6 кг, маса однієї дині 2 кг.

Покрокове пояснення:

Нехай маса кавуна х кг, тоді маса дині (8-х) кг. За умовою задачі запишемо рівняння:

3х+2(8-х)=22,

3х-2х+16=22,

х=6 (кг) - маса кавуна, тоді

8-6=2 (кг) -маса дині.

Отвечает Хотяинцева Вика.
Маса кавуна - 6 кг
Маса дині - 2 кг