Серед 300 перших чисел 62 числа є простими, з них у другій і третій сотнях міститься 37/62 чисел з

першої сотні. Простих чисел у другій сотні в 1,3125 рази більше, ніж в третій сотні. Скільки простих чисел у другій сотні і скільки в третій сотні?

Ответы на вопрос

Отвечает Куц Арина.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Нехай у третій сотні - х простих чисел, тоді у другій сотні 1,3125x простих чисел. Сума чисел другої і третьої сотні складає:

62 * 37/62 = 37 чисел Складемо рівняння:

x + 1,3125x = 37

2,3125 x = 37

x = 37 : 2,3125

х = 16 простих чисел у третій сотні.

1,3125х =  1,3125 * 16 = 21 просте чисело у другій сотні