2(x-3)=5+3(2x-1) Як це зробити підкажіть


Ответы на вопрос

Отвечает Бескоровайная Варя.

Ответ:2(х-3)=5+3(2х-1)

2х-6=5+6х-3

2х-6х=5-3+6

-4х=8

х=8:(-4)

х=-2

Пошаговое объяснение:

Отвечает Андреев Егор.

Ось тримай.

Це дуже легко.

Сподіваюсь допомогла