Черепаха проповзла 14,38 метра. Спочатку вона повзла 0,6 год зі швидкістю 15,3 м/год, а потім ще

0,4 год з іншою швидкістю, бо втомилася. З якою швидкістю повзла черепаха після того, як втомилася?

Ответы на вопрос

Отвечает Дудин Никита.

Ответ:

13 м/год

Пошаговое объяснение:

Усю відстань позначимо за S, відстань з першою швидкістю за S_1, з другою - за S_2.

S = Ut

S_1 = U_1t_1=15.3 * 0.6 = 9.18 м

S_2 = S - S_1 = 14.38 - 9.18 = 5.2 м

U_2 = \frac{S_2}{t_2} = \frac{5.2}{0.4} = 13 м/год