6 Мурашка проповзла по числовому променю з точки А (9) три одиниціправоруч. У якій точці вона

опинилася? Потім вона проповзла 5одиниць ліворуч. Де вона знаходиться тепер? На скільки одиниць іякому напрямку треба було повзти мурашці, щоб зразу потрапити вЦю точку?A01 2 3 4 5 6 7 8910 11 12 13 14Автомобіль​

Ответы на вопрос

Отвечает Гришко Стасик.

Ответ:

мураха в точці С(7), треба було повзти дві одиниці ліворуч

Пошаговое объяснение:

9+3=12 - перша зупинка В

12-5=7 - зараз С

9-7=2