Віталій має 29 наклейок із зображенням автобілів, а Олег - на 12 наклейок менше. Скількі наклейок в

обох хлопчиків разом

Ответы на вопрос

Отвечает Макарова Яна.

Ответ:

36

Пошаговое объяснение:

просто легко!

1) 29-12=17 (н.)- має Олег.

2) 29+17=36 (н.)

відповідь: 36 наклейок в обох хлопчиків