У Сашка є 72 марки із зображенням тварин. Марок із зображенням птахів на 19 більше, ніж із

зображеннямтварин, а решта із зображенням риб, причому марок іззображенням риб на 28 менше, ніж марок із зображення-ми тварин і птахів разом. Скільки всього марок у Сашка?​

Ответы на вопрос

Отвечает Кабылкаев Арсен.

Ответ:

1),72+19=91(марок птахів)

2)72+91=163(марок тварин і птахів)

3)163-28=135(марок риб)

4)163+135=298(всього марок)