98. Вирушивши в похід, турист 7 год плив рiчкою на байдар зі швидкістю 9 км/год 24 год йшов пішки

дкісто 3 км/год. Який шлях, річкою чи суходолом, був більшим i на скільки кілометрів?​

Ответы на вопрос

Отвечает Панова Алёна.

Відповідь:

Суходолом шлях був більшим на 9 км.

Покрокове пояснення:

Плив річкою 7 × 9 = 63 км.

Йшов пішки 24 × 3 = 72 км.

72 - 63 = 9 км. - більше йшов пішки ніж пдив річкою.