Розвяжіть рівняння -8,8-x=-3,7


Ответы на вопрос

Отвечает Сергиевич Валерия.

Відповідь:

Покрокове пояснення:

Щоб розв’язати рівняння -8,8 - x = -3,7, ми можемо додати x до обох сторін, щоб виділити x з одного боку:

-8,8 - х + х = -3,7 + х

-8,8 = -3,7 + х

Далі ми можемо додати 3,7 до обох сторін, щоб виділити x з одного боку:

-8,8 + 3,7 = -3,7 + х + 3,7

-5,1 = х

Тому х = -5,1.