ДОПОМОЖІТЬ ДАМ 100 БАЛІВ!!! Розв'яжіті рівняння 8(3x-16) = 208. Зверніть увагу, що корінь цього

рівняння дорівнює віку, з якого дозво- ляється їздити велосипедом по вулицях міст і шосейних дорогах.​

Ответы на вопрос

Отвечает Остроушко Юлия.

Ответ:(3x-16)=208:8

(3x-16)=26

3x=26+16

3x=42

x=42:3

x=14

Пошаговое объяснение:

Отвечает Клевцова Вика.

Ответ:

8(3х-16)=208

24х-128=208

24х=336

х=14

Пошаговое объяснение: