Срочно!!!!! Виконати додаванння -543+458 0,54+(-0,83) 2/9+(-5/6) И пж напишите как вы это сделали


Ответы на вопрос

Отвечает Кучаева Настя.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

-543+458= -85(від більшого числа відняти менше і поставити знак більшого)

0,54+(-0,83)= -0,29(від більшого числа відняти менше і поставити знак більшого)

2/9+(-5/6)= 4/18 +(-15/18)= -11/18(від більшого числа відняти менше і поставити знак більшого)

Отвечает Шеник Алёна.

Ответ:

1)-85( так як у нас одне число від'ємне, а друге додатнє ми ці два числа віднімаємо і ставляєм перед числом -)

2)-0,29(решать як і перше)

3) -11/18(якшо перед дужками стоїть + вираз не змінюється, тож 2/9-5/6=-11/18)