40. Упишіть таке число, щоб утворилась правильна рівність. 1) 17-... = -6 5)... -(-9) = 3 2) 5-...

= 19 6)... - 18 = -5 3)-10-=-3 7) 0-... = 9 4)-4-=-9 8)-7-... =-7​

Ответы на вопрос

Отвечает Глинчева Дарья.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1) 17 - 23= -6

2) 5 -(-14) ==5+14=19

3)-10 - (-7)== -10 +7= -3

4)- 4 -  5 = - (4+5)= - 9

5) -6  - (-9)=  -6 +9 = 3  

6)  13 -18= -(18-13) = -5

7) 0 -  ( -9 )=  0+9=9

8) -7 - 0= -7