Є три посудини: одна містить 8л, друга - 5л, а третя Зл. Перша наповнена водою, а двi iншi порожні.

Як за допомогою цих посудин відміряти 4л? ОЧЕНЬ СРОЧНО ​

Ответы на вопрос

Отвечает Разумов Стас.

Ответ: в 3-л посудину набираємо два рази воду і виливаємо в 8-літрову

3*2=6 л

в 8-літровій залишається місця для 2 літрів води

8-6=2 л

набираємо ще раз 3 л, доливаємо в 8-літрову до повної 1 літр і в нас в 3-літровій залишається

3-2=1 літра

тоді цю 1 л наливаємо в 5-літрову посудину, і ще раз набираємо 3 літри і доливаємо в 5-літрову, отримуємо

1+3=4 літра

Пошаговое объяснение: