2 Виконайте віднімання: -34-33. A 67 Б -67B 1 Г -1​


Ответы на вопрос

Отвечает Мойорова Алина.

Відповідь:

-67

Покрокове пояснення:

-34-33=-(34+33)=-67

Отвечает Комиссаров Никита.

Ответ:

Б. -67

Пошаговое объяснение:

Щоб від одного числа відняти друге, треба до зменшуваного додати число, протилежне від'ємнику.

Щоб додати два від'ємних числа, треба додати їхні модулі і пред отриманим числом записати знак "-"(мінус).

-34 - 33 = -34 + -33 = -(|-34| + |-33|) = -(34 + 33) = -67

У нас вийшло число -67. Отже, нам підходить варіант Б. -67.