Э 1193. Запиши частку у вигляді дробу та перетвори його на мішане число: 1) 27 : 2; 2) 147 5; 3)

313 13; 4) 3189: 1000.​

Ответы на вопрос

Отвечает Щипель Святослав.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1) 27 : 2=  27/2  =  13 1/2;

2) 147: 5= 147/5  = 29 2/5;  

3) 313 :13=  313/13  =  24  1/13 ;

4) 3189: 1000=  3189/1000 = 3 189/1000