Виконайте віднімання мішаних чисел: 2 24/48 - 1 28/48 78 14/27 - 45 11/27 Будь ласка допоможіть


Ответы на вопрос

Отвечает Проценко Саша.

Ответ:

2 24/48-1 28/48=11/12

78 14/27-45 11/27=33 1/9