Велосипедист проїжджає шлях із міста до селища зі швидкістю 18 км/год за 4 години. Скільки часу

потрібно пішоходу, щоб пройти цей шлях, якщо він рухається зі швидкістю, в три рази меншою, ніж велосипедист?​

Ответы на вопрос

Отвечает Прудникова Алёна.

Відповідь:

Покрокове пояснення:

Шлях пішохода і велосипедиста  однаковий.

18 ×4 = 72км - шлях

2) 18 :3 = 6км/год - швидкість пішохода

3) 72 : 6 = 12 год - час руху пішохода

А ще краще розуміти, що у скільки разів зменшується( або збільшується) швидкість . у стільки  ж разів збільшується час на проходження однакової відстані

швидкість стала менше у 3 рази, значить у 3 раза більше потрібно часу  4 *3 =12год

Отвечает Моломан Никита.

Ответ:

12 часов

Пошаговое объяснение:

1) 18 : 3 = 6 (км/ч) - скорость пешехода

2) 18 * 4 = 72 (км) - расстояние от города до села

3) 72 : 6 = 12 (часов) - потребуется пешеходу чтобы преодолеть это расстояние