Розв'яжіть графічно рівняння 8/х=2 у= 8/х​


Ответы на вопрос

Отвечает Габдуллина Фәния.

Щоб розв'язати рівняння 8/x = 2, ми можемо спочатку помножити обидві сторони на x, щоб виразити x:

8/x = 2

8 = 2x

x = 4

Таким чином, ми отримали розв'язок x = 4.

Тепер ми можемо побудувати графік функції y = 8/x та відрізати на ньому точку (4, 2), яка є розв'язком рівняння 8/x = 2.

Для побудови графіку можна використати таку таблицю значень:

Тепер ми можемо нанести ці точки на координатну площину та з'єднати їх лінією, що представляє графік функції y = 8/x. Точка (4, 2) буде на цій лінії.