Помогте пожайлуста Яка маса срібла утвориться при дії на глюкозу масою 450 г з масовою часткою

домішок 5% амоніачним розчином аргентум (І) оксиду?​

Ответы на вопрос

Отвечает Андреев Вадим.

Для розв'язання цієї задачі потрібно знати хімічну реакцію між глюкозою та аргентум (І) оксидом. За формулою реакції можна визначити, що на 1 молекулу глюкози необхідно 12 молекул аргентум (І) оксиду.

Спочатку знайдемо кількість молекул глюкози:

m (глюкоза) = 450 г - 5% * 450 г = 427,5 г (маса чистої глюкози)

n (глюкоза) = m (глюкоза) / M (глюкоза), де M (глюкоза) - молярна маса глюкози

M (глюкоза) = 180 г/моль

n (глюкоза) = 427,5 г / 180 г/моль ≈ 2,375 моль

Знайдемо кількість молекул аргентум (І) оксиду:

n (Ag2O) = 12 * n (глюкоза) ≈ 28,5 моль

Знайдемо масу аргентуму, який утвориться в результаті реакції:

m (Ag) = n (Ag2O) * M (Ag) / 2, де M (Ag) - молярна маса срібла

M (Ag) = 107,9 г/моль

m (Ag) = 28,5 моль * 107,9 г/моль / 2 ≈ 1541,1 г

Отже, маса срібла, що утвориться при реакції глюкози з аргентум (І) оксидом, становить близько 1541,1 г.

Объяснение: