4) (1 бал) Площі двох кругiв вiдносяться як 25 : 36. Чому дорівнює відношення їхніх радіусів?​


Ответы на вопрос

Отвечает Теплоухова Наталия.

Ответ:

Площі кругів пропорційні квадрату їхніх радіусів. Тобто, якщо площі двох кругів відносяться як 25 до 36, то:

(r1^2)/(r2^2) = 25/36

Переносячи r2^2 до лівої сторони і застосовуючи корінь, ми отримуємо:

r1/r2 = √(25/36) = 5/6

Отже, відношення радіусів кругів дорівнює 5 до 6.