Розкрийте дужки і оберіть найменший коефіцієнт 5(x-2y+3z)


Ответы на вопрос

Отвечает Богначева Арина.

Ответ:

Розкривши дужки, ми отримаємо:

5x - 10y + 15z

Отже, найменший коефіцієнт у цьому виразі -10.

Отвечает Болеева Алина.

Відповідь:

-10

Покрокове пояснення:

5(x-2y+3z)= 5*x-5*2y+5*3z= 5x-10y+15z

найменший коефіцієнт : -10