Учениця за гумку заплатила 7 грн, витративши 0,4 грошей, які мала. Скільки грошей у неї було?


Ответы на вопрос

Отвечает Дробит Владислав.

Відповідь: 17,5 грн.

Покрокове пояснення:

7÷0,4=70÷4=17,5 грн.

Отвечает Жания Канатова.
7 : 0,4 = 17,5 (грн)
Відповідь: 17,5 грошей у неї було