З одного пункту одночасно у протилежних напрямах виїхали два автомобілі. Яка відстань буде між

автомобілями через три години, якщо швидкість першого автомобіля 80 км/год, а швидкість другого на 10% більша за швидкість першого? Це 5 клас

Ответы на вопрос

Отвечает Запольский Ярослав.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Швидкість першого 80 км/год.

Швидкість другого 80 + 80 * 10/100 = 80 + 8 = 88 км / год

Обидва разом віддаляються один від одного зі швидкістю 80+88 = 168 км/год.

Через 3 години відстань S між ними буде S = 3 * 168 = 504 км

Отвечает Абдимутали Акнур.
Швидкість першого 80 км/год.
Швидкість другого 80 ÷ 80 * 10/100 = 80
† 8 = 88 км / год
Обидва разом віддаляються один від одного зі швидкістю 80+88 = 168 км/
ГОД.
Через 3 години відстань S між ними
буде S = 3 * 168 = 504 кМ