Спростити вираз і знайти коєфіціент. -4/7а×2,1


Ответы на вопрос

Отвечает Шутов Сергей.
Спочатку помножимо -4/7 на 2,1:
-4/7 × 2,1 = (-4 × 2,1) / 7 = -8,4 / 7

Отже, спрощений вираз -8,4 / 7, а його коефіцієнт -8,4 / 7.