7. (26)Обчисліть значення виразу (21-x) 6,6+у:0,6, якщо x=18,3; y=3. Допоможіть будьласка дам 20

балав. ​

Ответы на вопрос

Отвечает Соломонова Елизавета.

Ответ:

22.82

Пошаговое объяснение:

все на фотографии


Отвечает Попова Екатерина.

Для обчислення значення виразу, підставимо в нього дані значення x=18,3 та y=3:

(21-x) * 6,6 + y / 0,6

= (21 - 18,3) * 6,6 + 3 / 0,6 (підставляємо x=18,3 та y=3)

= 2,7 * 6,6 + 3 / 0,6 (виконуємо віднімання)

= 17,82 + 3 / 0,6 (виконуємо множення)

= 17,82 + 5 (виконуємо ділення)

= 22,82 (виконуємо додавання)

Отже, значення виразу (21-x) * 6,6 + y / 0,6 при x=18,3 та y=3 дорівнює 22,82.