Розв'яжи пропорцію. а) 6/15=8/х; б)49/х=14/10 заранее спасибо


Ответы на вопрос

Отвечает Тойболатов Санжар.

Відповідь:

а)20   б)35

Покрокове пояснення:

1) \frac{6}{15}= \frac{8}{x} \\\\6x=120\\x=\frac{120}{6} \\x=20

 2)   \frac{49}{x} =\frac{14}{10} \\\\14x=490\\x=\frac{490}{14} \\x=35

Добуток крайніх членів пропорції дорівнює добутку її середніх членів!

Поставте "Дякую" пж!)

1 0