Дітям 10 річного віку на кожен кілограм своєї маси необхідно вживати щодня 2,6 г білків, 2,3 г

жирів, 10,4 г вуглеводів. Обчисли, скільки повинен кожен з вас вживати жирів, білків, вуглеводів, узявши для розрахунку свою вагу (вага учня 40 кг.). 12 хв15 хв25 хв18 хвДОПОМОЖІТЬ БУДЬ ЛАСКА МЕНІ ТРЕБА СРОЧНО!!

Ответы на вопрос

Отвечает Слободский Игорь.

Відповідь:

104 г білків, 92 г жирів, 416 г вуглеводів.

Покрокове пояснення:

40х2,6=104(г)-білків треба вживати на день;

40х2,3=92(г)-жирів треба вживати на день;

40х10,4=416(г)-вуглеводів треба вживати на день.

Отвечает Седова Диана.

Відповідь:

Для розрахунку потрібно множити масу дитини на рекомендовану кількість білків, жирів та вуглеводів на кожен кілограм маси.

Отже, для дитини вагою 40 кг:

Білки: 40 кг * 2,6 г/кг = 104 г білків потрібно щоденно

Жири: 40 кг * 2,3 г/кг = 92 г жирів потрібно щоденно

Вуглеводи: 40 кг * 10,4 г/кг = 416 г вуглеводів потрібно щоденно

Отже, дитина повинна щоденно вживати близько 104 г білків, 92 г жирів та 416 г вуглеводів. Нагадаємо, що ці рекомендації можуть відрізнятися в залежності від статі, віку, фізичної активності та інших факторів, тому важливо консультуватися з лікарем або дієтологом, якщо у вас є питання щодо вашого раціону харчування.

Покрокове пояснення: