СРОЧНО:скільки розв'язків має рівняння 5x+2=2+5x


Ответы на вопрос

Отвечает Величко Дмитрий.

Ответ:Рівняння 5x+2=2+5x має один розв'язок.

Пошаговое объяснение:

Щоб переконатися в цьому, можна застосувати наступні кроки:

Віднімаємо 5x від обох сторін рівняння: 5x+2-5x=2+5x-5x

Скорочуємо підобидві сторони рівняння на 5x: 2=2

Отримали твердження, яке є істинним незалежно від значення x, тому це рівняння має лише один розв'язок - будь-яке значення x буде його розв'язком.