СРОЧНОО Вік сестри і брата разом становить 28 років. Якщо вік кожного збільшити вдвічі, то

отриманий вік сестри буде більший за отриманий вік брата на 4 роки. ДОПОМОЖІТЬ БУДЬ ЛАСКА ​

Ответы на вопрос

Отвечает Ярин Артём.

Вік сестри 15 років

Вік брата 13 років

Пошаговое объяснение:

28 років збільшили вдвічі =28×2=56

нехай вік брата буде х років, якщо сестра на 4 роки старша х+4. Складемо рівняння:

х+х+4=56

2х=26

х=13

це вік брата

Від 56 віднімаємо 26 = 30 :2=15 це вік сестри

Перевіримо

їх вік разом повинен дорівнювати 28 років

13+15=28 правильно, далі друге твердження

тоді вік брата 26, а сестри - 30, тому все вірно

Отвечает Круглякова Антонина.

Відповідь:12–вік брата

16–вік сестри

Покрокове пояснення:1) 28-4=24

2) 24:2=12–вік брата

3) 12+4=16–вік сестри