6. У місті два магазини побутової техніки. У одному висить оголошення про зниження цін на 60%, а в

другому - про знижки в 2,5 рази. Питасться, в який магазин пiти покупцеві, якщо до знижок цiни в обох магазинах були однакові, Вiдповiдь: знижки в обох магазинах однакові ЛЮДИ ДОБРІ ДОПОМОЖІТЬ ДАЮ 90 БАЛІВ!!!!!​

Ответы на вопрос

Отвечает Saifullin Ruslan.

якщо за 100% ми візьмемо 100грн то:

100грн - 60% = 40грн

100грн зменьшимо у 2,5р = 100 : 2,5 = 40грн

Відповідь: знижки однакові, йди у той який найближчий.

Отвечает Khiloyants Mark.

Пошаговое объяснение:

60% = 60 : 100 = 0,6

Первоначальная цена = х

Скидка на 60% = х - 0,6х = 0,4х

Скидка в 2,5 раза = х : 2,5 = х : 25/10 = х : 5/2 = х * 2/5 = 2/5х = 0,4х

Скидка 60% = скидка 2,5 раза