Під час сушіння картопля втрачає 85% своєї маси. Скільки сушеної картоплі отримаємо з 5 ц свіжої?


Ответы на вопрос

Отвечает Неглядеева Полина.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

5ц=500кг

1) 500*0,85=425(кг) столько массы утратит картопля

2) 500-425=75(кг) столько сушеной картопли получится

Отвечает Панфилов Степа.

Відповідь:

0,75 ц або 75 кг

Покрокове пояснення:

Маса свіжої картоплі - 100%
1). 100 - 85 = 15(%) маса сушеної картоплі;

2). 5 : 100 • 15 = 0,75 (ц) сушеної картоплі отримаємо з 5 ц свіжої.

0,75 ц = 75 кг