дано ряд чисел 2325; 2340; 2355; 2370;... визнач закономірність та вкажіть наступне число СРОЧНО

УМАЛЯЮЮЮЮЮЮЮЮ!

Ответы на вопрос

Отвечает Ищенко Денис.
Ми помітимо, що вони збільшуються на 15 кожен раз:

2340 - 2325 = 15
2355 - 2340 = 15
2370 - 2355 = 15

Таким чином, ми можемо припустити, що кожне наступне число в ряду буде більше попереднього на 15.

Отже, для знаходження наступного числа, ми беремо останнє число в ряду і додаємо 15:

2370 + 15 = 2385

Таким чином, наступне число в ряду буде 2385.