9 тижнів =. доби 3 століття = років 9 діб = ГОД​


Ответы на вопрос

Отвечает Бугаёв Сергей.

Ответ:

9 тижнів =. 63 доби 3 століття = 300 років 9 діб =  216 ГОД​

Пошаговое объяснение:

Отвечает Асанов Дамир.

Ответ:
1 тиждень=7 днів

1)9*7=63 доби
1 століття= 100 років
2)100*3=300 років
1 доба = 24 години
3)24*9=216 годин

Пошаговое объяснение: