Для приготування узвару взяли воду, , сушки , фрукти, та що і відношині 50:7:1 Скільки грошові

взяли фруктів та меду якщо води взяли 5000 з ​

Ответы на вопрос

Отвечает Толоконина Алёна.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Якщо води було взято у відношенні 50:7:1, то кількість води складатиме:

50/58 * 5000 = 4310.34 (л)

Кількість сушок буде:

7/58 * 5000 = 603.45 (л)

Кількість фруктів буде:

1/58 * 5000 = 86.21 (л)

За умовою відношення взятого продукту до води становить 1:50, тобто на 50 л води приходить 1 л продукту. Тому кількість фруктів, взятих для 4310.34 л води, буде:

86.21 * (4310.34 / 50) = 743.79 (л)

Аналогічно, кількість меду буде:

743.79 / 50 = 14.88 (л)

Отже, було взято:

- води: 5000 л

- сушок: 603.45 л

- фруктів: 743.79 л (або близько 744 л)

- меду: 14.88 л (або близько 15 л)