СРОЧНО!!! ОЧЕНЬ Чому дорівнює сума нескінченної геометричної прогресії (bn), якщо b1 = 12, b2=-4?


Ответы на вопрос

Отвечает Пантелеев Богдан.

Ответ:9

Пошаговое объяснение: Сума геометричної прогресії може бути знайдена за формулою:

S = b1 / (1 - q),

де S - сума геометричної прогресії, b1 - перший член прогресії, q - знаменник прогресії.

У даному випадку b1 = 12, b2 = -4, тому ми можемо знайти знаменник прогресії, використовуючи співвідношення між першим і другим членами:

q = b2 / b1 = -4 / 12 = -1/3

Тепер ми можемо обчислити суму геометричної прогресії:

S = b1 / (1 - q) = 12 / (1 + 1/3) = 12 / (4/3) = 36/4 = 9

Отже, сума даної геометричної прогресії дорівнює 9.