Відстань між містами А і В на місцевості дорівнює 250 км а на карті -0,5см Знайдіть відстань між

містами А і С на місцевості якщо на карті вона дорівнює 1,6см допоможіть будьласка..​

Ответы на вопрос

Отвечает Фомичёв Данил.

Ответ:

800 км

Пошаговое объяснение:

Ну дивлячись з умови маємо

0,5=250км,тоді якщо їх дотати то маємо 0,5+0,5+0,5=1,5см

250+250+250=750км

Нам залишилося знайти 0,1см від 250км

для цього поділимо 250:5 частин тоді ми отримаємо 50км це 0,1см тоді знаходимо

повністю відстань на місцевості 750км+50км=800км

1,5+0,1=1,6